Neden Beslenme Koçuna İhtiyacınız Var?

Bugüne kadar kaç defa bir diyete kesin olarak başladınız ve iki gün sonra bıraktınız? Kaç defa “bu sefer kesin yapıyorum” dediğiniz şeyden kısa zamanda vazgeçtiniz? Bu ürünlerle de aynı şeyi yaşamanız maalesef olası.

Çünkü hiç bir ürün veya program tek başına yeterli olmaz. Mutlaka beslenme koçuna ihtiyacınız var. Sizi motive edecek, sizinle özel olarak ilgilenecek, size sonuç aldırmak için sonuna kadar emek verecek birine…

Bir de şu açıdan bakın:

Şimdi sadece bir makas düşünün! Bu makas sizin her işinize yarıyor. Ne için kullanmak isterseniz o şey için mükemmel bir araç haline geliyor.

Fakat bu makasın daha ustaca kullanılmasını gerektiren bazı durumlar var. Mesela saç kesmek gibi.

Malum karantina dönemindeyiz. Kuaföre gitmek yasak. Mecburen kendi saçımızı kendimiz kesmemiz gerekiyor. İnternet üzerinden araştırma yapıyoruz ve karşımıza saçımızı kesmek/tıraş etmek için bir dünya alet çıkıyor.

Fakat son rötuşu en iyi atacak, en iyi sonucu verecek olan alet makas! (tabi biz bu aleti bir çok alanda kullandığımız için saç kesmekte de ustaca kullanabileceğimizi düşünüyoruz ve alıyoruz.)

Ürünümüz geliyor ve bin bir hevesle aynanın karşısına geçip işe başlıyoruz. Fakat o da ne! Hiçte umduğumuz gibi olmuyor. Nereden keseceğimizi, hangi kısımları kesmenin daha etkili olacağını, istediğimiz modeli ne şekilde yapacağımızı bilemiyoruz.

Hemen internette araştırma yapıyoruz. Bu sefer tek bir fark var o da nasıl kullanacağımız hakkında almak.

Videolar izliyor, aynı makası kullananların yorumlarını okuyor, tecrübeli kişilerden bilgi almaya çalışıyoruz ama bu seferde kafamız kazan gibi oluyor. Çünkü herkesin söylediği, yaptığı ve kullanım şekli farklı!

Bir de öyleleri var ki kendisi kesmeyi beceremediği için hemen o makası kötülüyor, şikayet ediyor ve daha neler neler..

Bir ustanın elinde 10 liralık makasta, 50 liralık makasta aynıdır. Hüner makasta değil, onu kullanmasını bilende!

Yıllarını saç kesmede usta olmaya adamış biriyle, onu eline ilk defa alan kişinin yaptığı iş bir olur mu?


Aynı şey Herbalife ürünleri içinde geçerli. İnternetteki yorumlara bakarak ya da bir yerde sırf “kilo vermek istiyorsan bunu kullanmalısın” dediği için o ürün gerçekten de senin işine yarar mı?

Bu tıpkı doktora gitmeden hastalığın sebebini de çözümünü de kendimizin bulmasına benzer. Sonuç: Hüsran!

O yüzden ürün almadan önce mutlaka bir uzmana danışın. Eğer ürünü aldıysanız da bırakın bir uzman size yardımcı olsun. Böylece paranızda zamanınızda boşa gitmesin.


İlginizi Çekebilir:


Ürün Değil, Hizmet Alın!

Kısa Zamanda En Etkili Sonuçlar Sadece Beslenme Danışmanı Yardımıyla Elde Edilir ve Herbalife Beslenme Danışmanlığı Hizmeti Siz Sonuç Alana Kadar Ücretsizdir.

Herbalife ürünleriyle bir çok kişiye sonuç aldırmış ve şu an Herbalife’ın Kıdemli Yaşam Koçu olmuş biri olarak size kilo problemlerinizde biz destek olalım!


Herbalife Beslenme Koçluğu

İster haftalık ister aylık olarak yaşam koçluğu hizmeti alabilirsiniz.

Hizmet İçeriği:

  • Ürünler hakkında detaylı bilgi
  • Ürünlerin sizin için en iyi kullanım şekli
  • Size uygun beslenme ve diyet listesi
  • Bütçenize uygun ana ve ara öğün tarifleri
  • Evde kısa ve etkili egzersizler
  • Günlük beslenme ve kilo analizi
  • Sonuç alana kadar destek ve danışmanlık

Hedefiniz kilo vermek, bölgesel sıkılaşmak ya da kilo almak olsun. Amacım sizi ürünlere bağlı kılmadan doğru ve sağlıklı beslenmeye alıştırmak.

Bu sayede ürünleri bıraktıktan sonra tekrar eski halinize dönmezsiniz!