Kişi Özel Beslenme Programı

Herbalife ürünleri her ne kadar kilo kontrolünde sizlere yardımcı olması için üretilmiş olsa da ürünler bazı durumlarda tek başına yeterli olmayabiliyor.

Her insanın dış görünüşü birbirinden farklı olduğu gibi, metabolizması da farklıdır. Herkesin beslenmek için ihtiyacı olan şeyler aynı diye düşünebilirsiniz fakat, emin olun ki yaşam şartları ve çevre koşulları bunda çok büyük rol oynuyor.

Örneğin: Bir kişi için kilo verme programı belirlerken ona ihtiyacı olan 3 ürün belirliyoruz. O 3 ürünle birlikte eğer o kişi için doğru beslenme ve egzersiz programını uygularsak kişi, 2. defa tekrar ürün satın almasına gerek kalmadan istediği kiloya çok rahat bir şekilde ulaşmış oluyor.

Ama herkes için aynı durum geçerli değil. Bazı durumlarda kilo vermede en etkili olan o 3 ürün başka bir kişide işe yaramıyor ya da çok geç sonuç almasına neden olabiliyor. Bu yüzden kişiyi önce detaylı analiz etmeli ve o kişiye doğru ürünleri ve doğru beslenme programını belirlemiş olmalıyız.

Bu sayede kişi 3 yerine tek bir ürünle bile kısa sürede sonuç alabilir!

Şu yazımızı okuyabilirsiniz: Neden Beslenme Koçuna İhtiyacınız Var?


Kendine Özel Beslenme Programı Al

Herbalife Ürünleriyle Kilo Vermek, Kilo Almak ve Bölgesel Olarak İncelmek Mümkün!

Size Uygun Programı 10 Dakikada Belirliyoruz!

Herbalife’da kilonuzu kontrol etmede size destek olacak bir çok ürün var. Fakat bunların içerisinden ihtiyacınız olanı belirlemeniz ve fazlasını boş yere almamanız büyük önem taşıyor.

Bunu sizin yerinize biz hallediyoruz. Yapmanız gereken Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmek!

Size 10 soruluk bir liste gönderiyoruz. Bu listede sizin için doğru ürünleri ve doğru beslenme programını belirlememize yardımcı olan kilit sorular bulunuyor.

Bunları cevapladığınız takdirde size hem ihtiyacınız olan doğru ürünü hemde size gerçekten sonuç aldıracak beslenme programını net olarak belirliyoruz.