Ucuza Ürün Alıp Pişman Olanlar

İnternet üzerindeki popüler e-ticaret sitelerine ve size diğerlerine oranla ürünü %40 / %50 daha indirimli vereceğini söyleyenlere itibar etmeyin!

E-Ticaret siteleri üzerinden satılan set ya da diğer adıyla aylık paketler büyük oranda orijinal olmayan sahte veya tarihi geçen elde kalmış ürünlerdir. Bunları ucuza satarak insanları tehlikeye atıyorlar.


%50 indirimli satıcılar ürünlerin tarihi geçtiği ya da geçmek üzere olduğu için alttaki damgaları siliyorlar!


Çoğu kişi Herbalife ürünlerini beslenme koçundan pahalı diyerek almayıp, internetteki sitelerden ucuza aldığında kar ettiğini zannediyor.

Burada göremedikleri tek şey; o da internet üzerinden sadece ürün alabildikleri!


Buradaki insanlar sadece doğru bildiği şeyi yaptılar. Ama bilmedikleri tek şey ürün alırken neye dikkat etmeleri gerektiğiydi!

Maalesef beslenme ve yaşam koçu desteği olmadığı, elindeki ürünleri nasıl kullanacağını ve nasıl bir program uygulayacağını bilemediği için sonuç alamıyor.

Herbalife ürünleri, resmi Herbalife beslenme koçu aracılığıyla temin edilmeli ki ürünlerin nasıl kullanılacağını, gün içerisinde nasıl beslenmeniz gerektiğini, ürünü aldığınız Herbalife beslenme koçunun gözetiminde öğrenin.

Bakınız:

Peki Ne Yapmalısınız?

Yapmanız gereken ürün alırken çok dikkatli olmak. Yorumlara aldanmamak! Çünkü bugün çok ucuz fiyata sahte yorum hizmeti veren bir çok yer var. Yorumlara aldanmayın!

Ürün alırken, satın alacağınız yer ve kişiyle sürekli iletişimde olabileceğinizden emin olun.

Şu açıdan bakın: Ürünü ucuza günde 10 kişiye satan mı size vakit ayırabilir yoksa normal fiyattan 1 kişiye satıp sonuç aldırmak isteyen mi?


Kişiye Özel Beslenme Programı

Elinizdeki ürünlere ve yaşam standartınıza uygun diyet ve beslenme programı belirliyorum.

Size Uygun Programı 10 Dakikada Belirliyorum:

  • Yaş, boy ve kilonuz
  • Mesleğiniz ve yaşadığınız stres
  • Ailenizde genetik hastalık olup olmadığı
  • Kullandığınız ilaç vs.
  • Günlük beslenme düzeniniz
  • Spor veya fiziksel aktivite
  • Daha önceden ürün kullanıp kullanmadığınız
  • Abur cubur, tatlı veya alkol bağımlılığı
  • Kilo probleminin tam olarak ne durumda olduğu

Özel Program İle 21Günde 9 Kilo Vermek İster misin?


Eğer elinizde daha önceden almış olduğunuz Herbalife ürünleri mevcut ve yardıma ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli.