Hakkımızda

Biz Kimiz?

Herbalife İnternaional’a bağlı yetkili distribütörleriyiz. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye, aldığımız ve almaya devam ettiğimiz eğitimlere, müşterilerimize aldırdığımız sonuçlara dayanarak sizlere en iyi hizmeti ve en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Herbalife Yaşam Koçu ve beslenme danışmanları olarak geçtiğimiz 4 yılda onlarca insana kilo verme, kilo alma ve bölgesel olarak incelme konusunda Herbalife ürünleriyle mükemmel sonuçlar aldırdık; ve aldırmaya da devam ediyoruz.


Kişiye Özel Ürün ve Beslenme Programı

Herbalife Ürünleriyle Kilo Vermek, Kilo Almak ve Bölgesel Olarak İncelmek Mümkün! 

Herbalife ürünleri ve beslenme programı kişinin kilo problemine, yaşına, herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığına, hedefine ve bütçesine uygun olarak belirleniyor. Doğru ürün ve doğru beslenme programıyla elde edilmeyecek hiçbir sonuç yoktur!  

Ekibimizle birlikte online eğitim ve danışmanlık ile geçtiğimiz son 3 yılda Türkiye’nin dört bir yanındaki 200’ü aşkın müşterimize kalıcı sonuç aldırdık.

Doğru ürün ve doğru beslenme programıyla elde edilmeyecek hiçbir sonuç yoktur!

Sizde Herbalife ürünlerini kullanmak ve kilonuzu kontrol etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Telefon ve Whatsapp üzerinden size ihtiyacınız olan Herbalife ürünlerini belirliyor ve siz sonuç alana kadar hizmet veriyoruz:

 • Kişiye Özel Beslenme Programı
 • Bütçenize Uygun Öğün Tarifleri
 • Ana Öğün ve Ara Öğün Tarifleri
 • Evde Kısa ve Etkili Egzersizler
 • Günlük Kilo ve Beslenme Analizi
 • 7/24 Destek ve Koçluk
 • Sonuç Alana Kadar Sıkı Takip

Herbalife Ürünleri Hakkında Bilgi

Neden Herbalife?

Günümüz şartlarında doğru beslenmek oldukça zor. Yediğimiz gıdaların etkisini görebilmek için o gıdaların hem organik hemde işlenmemiş olması lazım. Bugün bu neredeyse imkansızken bir de kilomuzu kontrol etmek için doğru beslenme alışkanlığı kazanabilmek adına, günlük tükettiğimiz gıdaları baştan aşağı değiştirmemiz gerekiyor. Fakat, Herbalife ürünlerini günde iki öğün tüketerek zamandan ve paradan tasarruf etmekle kalmaz aynı zamanda da kilonuzu kontrol altında tutmuş olursunuz. 

Herbalife Ürünleri Ne İşe Yarar?

 • Dengesiz Beslenmeyi Kontrol Eden,
 • Metabolizmayı Harekete Geçirerek Hızla Dengeleyen
 • Kilolu İnsanlarda Fazla Beslenmeyi Sınırlayan,
 • Kilo Alamayanlarda İse Beslenmeyi Normal Düzeye Getiren,
 • Ve Bu Sayede Kilonuzu Kontrol Etmenize Yardımcı Olan Ürünleri İçerir.

Herbalife’ın Doğal Ürünleriyle Hem Evde Hemde Spor Yapmak Zorunda Kalmadan Bu Mümkün! Doğru Herbalife ürünleri ve doğru program ile 21 günde kalıcı sonuçlar elde etmeye başlayın! 

Bu yüzden Herbalife ürünlerini tüm kilo problemlerinde kullanabilir ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Orijinal Ürün ve Güvenli Ödeme

Orijinal Ürün: Bizler doğrudan Herbalife firmasına bağlıyız. Müşterilerimizin ürünlerini kendi depomuzdan değil, Herbalife’ın İstanbul’da ki merkezinden gönderiyoruz. 

Güvenli Ödeme: Müşterilerimiz ödemelerini ister havale isterse de banka kartlarından ÖdeAl sistemi ile yapabiliyorlar. 

Ürün Gönderimi: Müşterimiz ürünlerin ücretini ödediği anda firmamızın İstanbul Ataşehir’de ki kendi deposundan ürün çıkışı yapılıyor. Yurtiçi kargo ile İstanbul içi 1 gün, İstanbul dışı en fazla 2 gün içinde teslim oluyor.

7/24 Destek: Ürünler müşterilerimizin eline ulaştığı günden itibaren sonuç alana kadar hizmet veriyoruz.

Yarın Değil, Şimdi Başla!

Siparişinizi Saat 14:00’dan Önce Verirseniz Aynı Gün Kargoya Verilir. İstanbul İçi 1, Türkiye Geneli 2-3 Gün İçerisinde Teslim Olur.


Ürün Değil, Sonuç Alın!

Kısa Zamanda En Etkili Sonuçlar Sadece Beslenme Danışmanı Yardımıyla Elde Edilir ve Herbalife Beslenme Danışmanlığı Hizmeti Siz Sonuç Alana Kadar Ücretsizdir.

Herbalife ürünleriyle bir çok kişiye sonuç aldırmış ve şu an Herbalife’ın Kıdemli Yaşam Koçu olmuş biri olarak size kilo problemlerinizde biz destek olalım!