Aradığın Cevaplar Burada!

Burada en çok merak edilenleri ve en sık karşılaştığımız Herbalife ürünleri hakkındaki soruları cevaplıyoruz. Eğer aradığınız cevap burada değilse bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Herbalife Nedir Ne İşe Yarar?

Herbalife ürünleri:

 • Dengesiz Beslenmeyi Kontrol Eden,
 • Metabolizmayı Harekete Geçirerek Hızla Dengeleyen
 • Kilolu İnsanlarda Fazla Beslenmeyi Sınırlayan,
 • Kilo Alamayanlarda İse Beslenmeyi Normal Düzeye Getiren,
 • Ve Bu Sayede Kilonuzu Kontrol Etmenize Yardımcı Olan Ürünleri İçerir.

Herbalife’a İhtiyacımız Var mı?

Günümüz şartlarında doğru beslenmek oldukça zor. Yediğimiz gıdaların etkisini görebilmek için o gıdaların hem organik hemde işlenmemiş olması lazım. Bugün bu neredeyse imkansızken bir de kilomuzu kontrol etmek için doğru beslenme alışkanlığı kazanabilmek adına, günlük tükettiğimiz gıdaları baştan aşağı değiştirmemiz gerekiyor. Fakat, Herbalife ürünlerini günde iki öğün tüketerek zamandan ve paradan tasarruf etmekle kalmaz aynı zamanda da kilonuzu kontrol altında tutmuş olursunuz.


Herbalife Ürünlerinin Fiyatı Neden Her Yerde Farklı?

İnternet üzerinde biraz araştırma yaptığınız zaman Herbalife ürünlerinin hem çok pahalıya hemde çok ucuza satan yerler görürsünüz. 

Çoğu kişi “%50 indirim!” diyerek fiyatı normalinin üzerine çıkartıp sonra yarı fiyatına düşürmüş gibi algınızla oynuyor.

Örnek: Bir adet formül 1 shake’in satış fiyatı 182 TL iken, o siteler bunu 250 TL veya daha üzeri gösteriyor. Herbalife’ın resmi sitesine gittiğiniz zaman resmi fiyatları orada zaten yazıyor. Fakat bu insanlar dolandırıcılığı çok seviyorlar anlaşılan.

Ürünü size satan kişi eğer size ürünler hakkında bilgi, beslenme programı, yaşam koçluğu gibi hizmetleri sunuyorsa o kişi veya yer, vereceği hizmetin karşılığını almak için size ürünleri normal satış fiyatından verecektir.


E-ticaret Sitelerinden Ürün Aldığımız Zaman Neden Destek Vermiyorlar?

Herbalife dünya çapında kendini kanıtlamış büyük bir firma. Ürünleri sürekli satılıyor. Kendi reklamını yapmaya gerek duymuyor. Bunu fırsat bilen yatırımcılar popüler, e-ticaret sitelerine mağaza açarak hazır paketleri, setleri 15-20 lira karla satıyor.

Böylece kimseyle uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Sonucunu hepimiz biliyoruz..

Bunun için şu yazımızı okuyabilirsiniz: Herbalife Ürünü Alıp Pişman Olanlar


Ucuza Satılan Ürünler Sahte mi?

Bazı durumlarda ürün etiketlerini değiştirip bozulmuş veya tarihi geçmek üzere olan ürünleri “Son Tarih 20**” diye pazarlıyorlar. Zaten üründe bir sıkıntı olduğunu sonuç alamadığınız zaman anlıyorsunuz. Size kilo verdirmesi gereken bir ürün sürekli size problem yaratıyorsa o üründe sıkıntı var demektir.


Hamile veya Emziren Anneler Kullanabilir mi?

Herbalife ürünleri her ne kadar sağlıklı da olsa hamilelerde veya emziren annelerde istenmeyen yan etkilere sebep olabilir. Bu yüzden bizden destek almanız kendiniz için doğru ürünleri ve beslenme programını belirlemeniz gerekir.


Beslenme Koçu Desteği Şart mı?

Herbalife ürünlerini daha önceden kullanmadıysanız ya da kilo problemini tek başınıza çözemediyseniz, ürünlerle birlikte yaşam koçundan destek almak daha doğru olur. Böylelikle herhangi bir sorunda danışacağınız, yardım alacağınız ve sizi her gün motive edecek biri başınızda olacaktır.

Şu yazımızı okuyabilirsiniz: Neden Beslenme Koçuna İhtiyacınız Var?


Herbalife Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Her ürünün kullanımı kişiye ve beslenme programına göre değişiyor. Herkesin metabolizması ve kilo problemi farklı olduğu için kişiye özel ürün kullanımı belirliyor ve program oluşturuyoruz. Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.


Herbalife Ürünleri Güvenilir mi?

40 yılı aşkın bir süredir 93 ülkede faaliyet göstermekte olan Herbalife, dünya çapında yaklaşık olarak 100 milyonun üzerinde insan tarafından sağlık kontrolü için tercih edilmektedir. Herbalife ürünleri, Nobel ödüllü bilim adamlarının, 150’den fazla alanında uzman doktorların ve Türkiye’de de Dç. Dr. İsmet Tamer‘in gözetimindedir. Bu yüzden Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Ürünlerin Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mı?

İçtiğimiz suyun dahi fazlası zarar! O yüzden ürünleri yaşam koçunun gözetiminde kullanmanız istenmeyen durumları önlemede etkilidir.


Ürünleri Doktorlar Tavsiye Ediyor mu?

Herbalife İnternational kendi bünyesinde alanında uzman doktorları ve bilim adamlarıyla birlikte çalışıyor. Türkiye’deki doktoru ise Türk Aile Hekimliği Kurucu Üyesi Prof. Dr. İsmet Tamer. Bu konu hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bıraktıktan Sonra Tekrar Kilo Alır mıyım?

Bu tamamen ürünleri doğru kullanmanıza ve beslenme programına uymanıza bağlı. Bizler ürünlerin desteği sayesinde sizlere doğru beslenmeyi öğretiyoruz. Bu sayede ürünleri bıraktıktan sonra bile verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuz.


Herbalife Sağlık Bakanlığı Onaylı mı?

Herbalife firmasının bünyesinde bulunan tüm ürünler, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Türkiye’de ise ilaç olmadığı için Sağlık Bakanlığı’nın değil Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onayı bulunmaktadır. Artık herkes tarafından biliniyor ki; ilaç olmayan hiç bir ürün Sağlık Bakanlığının onayını alamaz. Ve Herbalife ürünleri de bitkisel gıda takviyesi olduğu için, ilgili makamın yani Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının onayına tabiidir.


Elimde Ürün Var Ama Nasıl Kullanacağım Bilmiyorum?

Eğer elinizde daha önceden satın almış olduğunuz Herbalife ürünleri var ise mutlaka aldığınız kişi veya yerle iletişime geçiniz!

Ürünleri size satan kişilerin ya da yerlerin size ürünler hakkında bilgi vermesi, nasıl kullanılacağını öğretmesi, beslenme programı vermesi ve siz sonuç alana kadar size her gün destek vermeleri zorunludur!

Tüm bunlara rağmen size destek vermiyorlar ise ürünleri iade edebilir ya da bizimle iletişime geçerek neler yapabileceğiniz hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.


HİZMETLERİMİZ


Kişiye Özel Beslenme Programı

Herbalife Ürünleriyle Kilo Vermek, Kilo Almak ve Bölgesel Olarak İncelmek Mümkün!

Herbalife ürünleri ve beslenme programını kişinin kilo problemine, yaşına, herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığına, hedefine ve bütçesine uygun olarak belirliyoruz.

Ekibimizle birlikte online eğitim ve danışmanlık ile geçtiğimiz son 3 yılda Türkiye’nin dört bir yanındaki 400’ü aşkın müşterimize kalıcı sonuç aldırdık.

Sizde Herbalife ürünlerini kullanmak ve kilonuzu kontrol etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Size Uygun Programı 10 Dakikada Belirliyoruz!


7/24 Destek ve Danışmanlık

Önce canlı destek veya Whatsapp üzerinden size ihtiyacınız olan Herbalife ürünlerini belirliyor, sonrasında ise ürünleri kullanmaya başladığınız andan itibaren size aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 • Kişiye Özel Beslenme Programı
 • Bütçenize Uygun Öğün Tarifleri
 • Ana Öğün ve Ara Öğün Tarifleri
 • Evde Kısa ve Etkili Egzersizler
 • Günlük Kilo ve Beslenme Analizi
 • 7/24 Destek ve Koçluk
 • Sonuç Alana Kadar Sıkı Takip

Bu sayede ürünleri bıraktıktan sonra tekrar eski halinize dönmezsiniz!